Katılım Belgenizi Almak için Tıklayın x

Asistan Bildiri Yarışması

ASİSTAN BİLDİRİ YARIŞMASI

Sevgili Asistan Kardeşlerimiz,

Her yıl ulusal kongremizin en merakla beklenen, heyecanla takip edilen oturumlardan birisi, hiç şüphesiz sizlerin büyük emekler harcayarak, büyük bir heyecan ve gururla ortaya çıkardığınız çalışmalarınızın sunulduğu ASİSTAN BİLDİRİ YARIŞMASI’dır. Bu senede sunacağınız çalışmalarla hem bilimsel alanda ciddi bir katkınız olacak, hem de aynı heyecanı bir kez daha yaşamış olacağız.

Asistan Bildiri Yarışması’nın son başvuru tarihinin 10 Eylül 2023 olduğunu hatırlatır değerli çalışmalarınızla ASİSTAN BİLDİRİ YARIŞMASI’nın heyecanını bir kat daha artırmanızı bekleriz.

Başvurularınız ile ilgili her sorunda aşağıdaki adreslerden yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Asistan Bildiri Yarışması Kurulu

Dr. Ahmet DEMİR arbdemir@gmail.com
Dr. Şakir ÜNAL sakirunal@hotmail.com
Dr. Ali Rıza ERÇÖÇEN ercocen@gmail.com
Dr. Ömer BERKÖZ berkoz@gmail.com

Asistan bildiri yarışması yönetmeliği

Yarışmaya başvurmak için online bildiri sistemi üzerinden bildirinizi yükleyip ilk adımda “Asistan bildiri yarışmasına katılmak istiyor musunuz?” sorusuna EVET şeklinde yanıt verilmesi gerekmektedir.

Bildiri sisteme girildikten sonra eş zamanlı olarak “Asistan Bildiri Yarışması Başvuru Formu”nun yarışmaya katılmak isteyen asistanın çalıştığı kliniğin Anabilim Dalı Başkanı / Klinik Şefi tarafından doldurularak tprecd2023@valor.com.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Asistan bildiri yarışması başvuru formu

Asistan Bildiri Yarışması için yukarıda sıralanan işlemlerin 10 Eylül 2023 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yarışmaya başvurmak mümkün değildir.