Katılım Belgenizi Almak için Tıklayın x

Davet

DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Gerek geçtiğimiz aylarda maruz kaldığımız bazı idari düzenlemeler, gerekse 6 Şubatta karşılaştığımız elim doğal afet hepimizi derinden etkiledi. Kavuşma ve kucaklaşma ihtiyacını her zamankinden daha yoğun hissettiğimiz günlerdeyiz.

Camiamızı bir araya getiren en büyük organizasyonumuz olan Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ulusal kurultayımızı bu yıl Cumhuriyetimizin ilanının 100. Yılında milli mücadelenin bağrı olan Ankara’da gerçekleştirecek olmanın engin heyecanını taşıyoruz.

Cumhuriyeti ilan ettiğimiz  o muhteşem günü muhteşem bir Cumhuriyet balosu ile kutlayacak, takip eden gün bize bu güzel vatanı emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkıp Atamızı ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle yâd ederek anacağız.

Bu yıl ilk defa bir asistan olimpiyatları ile renklendirdiğimiz  Paneller, Deneyim Aktarım Sınıfları ve Sözlü Bildiri oturumları ile tam bir bilgi ve tecrübe paylaşım şöleni yaşayacağımız bu özel günler sizlerin katılımı ve katkıları ile anlamlı ve güçlü hale gelecektir.

Prof. Dr. Ersoy KONAŞ
Bilimsel İşler Sorumlusu